8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТЫ Карта сайта
Megadevelopment
О КОМПАНИИ УСЛУГИ ПРОЕКТЫ
ОФИСНЫЕ ЦЕНТРЫ
г. КИЕВА
Ru Ua En
КОНТАКТЫ
Megadevelopment
ЗВІТИ
ПОДЯКА
НОВИНИ
ЛИСТИ
ГЕРОЇ АТО
АТО > Листи

Листи

Наша волонтерська група вражена щирістю листів та патріотичністю малюнків дітей, які не залишилися байдужими і підтримали наших захисників в зоні АТО.
Діти, Ваші листи надихають не тільки бійців, але і нас - простих людей, які хоч трішки намагаються допомогти справжнім героям України! Низький уклін Вам, світлому майбутньому України, і Вашим вчителям, які виховують Вас у дусі поваги до героїв України, патріотизму, любові до рідного краю.
Нижче наведений текст листа учениці 6-А класу ЗОШ №245 Оболонського району м. Києва, який здатен розчулити навіть самі загартовані серця...

"Доброго дня, а може вечора, дорогі всі воїни АТО, захисники Вітчизни. Пише Вам учениця 6-А класу школи №245 - Машенька.
Я постійно дивлюсь новини по різним каналам телебачення, захоплююсь і вражаюсь Вашим патріотизмом, силою духа, волею, бойовим натхненням та сміливістю.
Я бажаю Вам крепкого здоров'я, згуртованості, єдності, невпинно бити наших ворогів - путінських найманців, терористів і загарбників нашої незалежної України. Дуже Прошу винищіть агресора, регулярні війська путіна, який спонсорує вбивства наших громадян. Укріпляйте нашу незалежність і територіальну цілісність неньки - України.
Ми з мамою, бабусею вранці і ввечері молимо Бога - Іісуса Христа - щоб Він зберіг всіх вас, ваші життя, щоб Він послав підтримку всього світу, як воєнну технічну, так і матеріальну. Та щоб Бог послав мудрих керівників, таких як генерал Кульчицький, а не таких як Гелетей і його непрофесійна команда.
За ваші хоробрі серця, дорогі Ви мої!
Повертайтеся живі і неушкоджені і приходьте в нашу школу. Дуже буде вся школа Вас чекати!
Слава Україні і Вам Героям - Слава!
Храни Вас, всіх воїнів, Бог і Пресвята Богородиця!"


Слава майбутньому України - УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ!!!

Copyright © 2008